DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 80€
VÝMENA A VRÁTENIE tovaru do 14 dní zdarma
RÝCHLE DORUČENIE tovaru do 1-2 pracovných dní

Cena a spôsob dodania

Všetok zverejnený tovar na našej stránke máme uložený na sklade. Objednávky odosielame každý pracovný deň. Ak sa Vám vyhliadnutý kúsok neujde, neváhajte nás kontaktovať, tovar sa pre Vás v priebehu týždňa pokúsime opäť naskladniť a budeme Vás kontaktovať!

SPÔSOB DODANIA

Všetky objednávky expedujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS alebo Slovenskej pošty, doporučene, 1. triedou, tak, aby bola zásielka u vás čo najskôr, ako je to možné. Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo vašej objednávke a dodaný nasledujúci deň od nášho odoslania. Všetky objednávky zrealizované do 12:00 pracovného dňa budú expedované ešte v ten deň, zvyčajne aj tie zrealizované neskôr, ak však nie, tak ihneď ďalší pracovný deň. V prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, neváhajte nás kontaktovať a prostredníctvom čísla zásielky objednávku nájdeme a problém vyriešime.

Slovenská pošta (Slovensko) – 3,00€ (+príplatok za dobierku 0,80€) – vrátane balného

Kuriér GLS (Slovensko) – 3,50€ (+príplatok za dobierku 0,80€) – vrátane balného

V prípade, že máte záujem si objednať aj z inej krajiny, ako Slovensko, kontaktujte nás prosím. Odosielame do všetkých krajín EÚ, cena poštovného bude vyčíslená podľa taríf prepravcu.

METÓDY PLATBY ZA TOVAR

Pri platbe za Vašu objednávku máte na výber z troch možností:

DOBIERKA:

Platba prostredníctvom dobierky znamená, že za Vašu objednávku zaplatíte celú sumu v hotovosti pri preberaní zásielky na pošte alebo priamo doručovateľovi, kuriérovi.
Príplatok za platbu dobierkou je 0,80€ pri oboch formách doručenia. V prípade platby dobierkou je váš tovar expedovaný ihneď, ako je to možné.

PLATBA VOPRED NA ÚČET:

Platbu za Vašu objednávku je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet alebo priamym vkladom v banke na náš účet. To znamená, že pri preberaní vašej zásielky už nič viac neplatíte. Platbu je nutné zrealizovať do troch pracovných dní, v inom prípade bude automaticky zmluva zrušená. Objednaný tovar bude zaslaný ihneď po prijatí sumy za Vašu objednávku, pri tomto spôsobe platby sa doba dodania zvyčajne predĺži o 1 deň kvôli času nutnému pre zrealizovanie bankového prevodu.

Banka : Tatrabanka

Číslo účtu : SK5811000000002949059323

SWIFT (BIC) : TATRSKBX

PLATOBNÁ BRÁNA GOPAY: 

Platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay je ďalšou možnosťou platby za tovar, kde po zvolení tejto možnosti budete presmerovaný na stránku banky, kde vyplníte potrebné údaje pre zaplatenie objednávky a uhradíte ju. Platobné údaje je možné si uložiť a tak už pri ďalšom nákupe tieto údaje nebudete musieť opätovne zadávať. Platbu je nutné zrealizovať do troch pracovných dní, v inom prípade bude automaticky zmluva zrušená. Objednaný tovar bude zaslaný ihneď po prijatí sumy za Vašu objednávku.

OSOBNÝ ODBER

Áno, u nás je možný aj osobný odber – v Prievidzi. Ak máte záujem o túto formu prebrania tovaru, neváhajte nás kontaktovať či už písomne alebo telefonicky a všetko spolu dohodneme k Vašej spokojnosti. Taktiež je možné si prísť tovar osobne pozrieť, vybrať a vyskúšať – je však taktiež nutné sa vopred dohodnúť na termíne. Osobný odber nie je nijako spoplatnený, to znamená, že ušetríte na poštovnom – je zadarmo.