DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 80€
VÝMENA TOVARU do 14 dní zadarmo
RÝCHLE DORUČENIE tovaru do 1-2 pracovných dní

Vrátenie a výmena tovaru

VÝMENA TOVARU

Nesadla Vám farba, veľkosť či strih objednaného produktu? U nás to nie je žiaden problém! Tovar Vám bez problémov a ZADARMO vymeníme do 14 dní od jeho prevzatia. Produkt je možné vymeniť za ten istý v inej farbe/veľkosti, ale taktiež za iný tovar. Tovar je možné vymeniť za produkt v rovnakej alebo vyššej cene. Pokiaľ vybraný produkt na výmenu bude drahší ako pôvodný, stačí Vám doplatiť rozdiel.

AKO VYMENIŤ TOVAR ?

 1. Overte si v našom eshope grl.sk, či je Vami požadovaný tovar dostupný vo veľkosti či farbe, o ktorú máte záujem.
 2. Napíšte nám na našu FB stránku GRL Get Ready Ladies, IG stránku grl.getreadyladies alebo na e-mail obchod@grl.sk.
  Predmet: „Číslo objednávky“ – výmena tovaru.
  V texte uveďte: Aký tovar z objednávky za aký tovar/veľkosť si želáte vymeniť. Pre urýchlenie komunikácie nám pošlite link na daný produkt.
 3. Po potvrdení výmeny vhodne zabaľte tovar spolu s faktúrou (prípadne vyplneným formulárom či sprievodným listom), alebo ich kópiou.
 4. V priebehu 2 pracovných dní Vám kuriér doručí balíček s novým tovarom a Vy mu odovzdáte zabalený pôvodný tovar.

Tovar je možné zadarmo vymeniť len raz pre každú objednávku. Výmena zadarmo sa nevzťahuje na akciový alebo zľavnený tovar. V ostatných prípadoch bude poštovné účtované podľa štandardných taríf stránky, ktoré nájdete v sekcii Cena a spôsob dodania.

Pokiaľ Vám nevyhovuje výmena cez nášho kuriéra, je možné tovar vymeniť klasicky Vaším zaslaním vráteného tovaru na našu adresu a následným odoslaním nového tovaru na Vašu adresu.

Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti:

GRL s. r. o.

Mariánska 596/50

97101 Prievidza

VRÁTENIE TOVARU

Podľa § 7 zákona 102/2014 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia. Cena za tovar vrátane poštovného a balného, bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru, najneskôr do 15 dní od doručenia.

AKO VRÁTIŤ TOVAR ?

 1. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy – stiahnete tu.
 2. Do formuláru nezabudnite vpísať číslo účtu na vrátenie peňazí.
 3. Zabaľte tovar spolu s faktúrou a vyplneným formulárom (prípadne sprievodným listom), alebo ich kópiou a balík pošlite na našu adresu.

Pozor neposielajte nám balík na dobierku. Takýto balík nebude prevzatý.

Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti:

GRL s. r. o.

Mariánska 596/50

97101 Prievidza

Odporúčame zásielky odosielať doporučene a uschovať si podacie číslo, kvôli prípadnému nedodaniu zo strany prepravnej spoločnosti a preto si prosím kontrolujte stav Vašej zásielky na vrátenie.