DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 80€
VÝMENA TOVARU do 14 dní zadarmo
RÝCHLE DORUČENIE tovaru do 1-2 pracovných dní

O nás

V roku 2016 som mala 20 rokov, veľa voľného času a skriňu plnú oblečenia. To malo len jediný problém – keďže som predtým dosť schudla, odrazu mi bolo veľké. Vtedy som si všimla, že sa na facebooku začína rozbiehať predaj a výmena oblečenia a spravila prvý krok k môjmu budúcemu obchodu.

Netrvalo dlho a rozbehol sa kolotoč, v ktorom som non-stop fotila, premeriavala, predávala a nosila na poštu rôzne oblečenie. A nielen moje. Keď sa dozvedeli, ako mi to ide, posúvali mi svoje veci na predaj aj kamošky či moja mamina. Takto to išlo dva roky, počas ktorých som si dorobila skúšky na vysokej škole a začala snívať svoj sen. Čo keby som si otvorila svoj vlastný obchod s oblečením?

Začala som predávaním cez sociálne siete, ku ktorému sa po čase pridal aj prvý e-shop. Odvtedy sa zmenilo takmer všetko – sortiment, štýl fotenia, sklad aj priestory. A hoci som si po prvých rokoch myslela, že jedinou budúcnosťou je e-shop, posledné mesiace už premýšľam inak. Viem, že sa blíži čas, keď si otvorím aj kamennú predajňu. Nebude to však obyčajný obchod či výdajňa oblečenia, ale miesto, kam za mnou budete chodiť s nadšením – a nielen kvôli oblečeniu.

Ešte o čosi skôr som pocítila potrebu posunúť celý e-shop na vyššiu úroveň. Preto som oslovila kamarátov z marketingovej agentúry, s ktorými sme sa pustili do náročnej zmeny, ktorej súčasťou ste sa stali aj vy. Nikto ma nepozná lepšie, ako vy, a preto som sa práve vás spýtala na to, ako by sa mal môj nový e-shop volať. Nesklamali ste. A tak prišiel na svet Get Ready Ladies s úplne novým logom, webom a celkovým imidžom.

Aj pod novým názvom sú moje ciele rovnaké, ako na začiatku. Prinášať nadčasové, kvalitné a udržateľné produkty doplnené o každodenné inšpirácie priamo odo mňa. Hoci už zopár rokov nemám 20 a práce mám ešte viac, než keď som niekoľkokrát denne behala na poštu s novými balíkmi, to podstatné sa nezmenilo – každý jeden kúsok stále vyberám, meriam, fotím a s láskou balím ja sama. Presne tak, ako v čase, keď som si prvýkrát vysnívala, že budem mať svoj vlastný obchod.

 

Vaša Michelle